






12 999 ₴
Acaia Pearl S — це професійні інтелектуальні ваги, здатні прикласти всі свої вміння, аби допомогти вам приготувати ідеальну порцію кави.
Ваги призначені для роботи із заздалегідь складеними рецептами завдяки вбудованому посібнику. Все дуже просто: ви завантажуєте свій рецепт у безкоштовний мобільний додаток і ділитеся ним з будь-ким! Цей обмін інформацією точно стане у нагоді для професійних обсмажчиків та кав’ярень.
За простим і лаконічним дизайном Pearl S стоїть неабияка увага до деталей і якості: Acaia вручну калібрують кожну деталь, аби вона служила якнайдовше.
Acaia Pearl S вміють також надсилати важливі повідомлення! Завдяки цьому ви можете почути голосові сповіщення про вагу та час. Індикатор швидкості потоку в реальному часі та звукові вказівки допоможуть вам покращити техніку і контроль заварювання.
Різні режими: таймера, автоматичного тарування та запуску, режим еспресо та інше. Спрощує та полегшує роботу з холдером.
Характеристики:
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acaia |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Послідовне зважування | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Одиниці виміру | Грам, Кілограми, Унції |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.62 кг |