









35 000 ₴
28 999 ₴
Електрична Baratza Forte AP є універсальною кавомолкою у ніші напівпрофесійного обладнання. Вона відмінно служитиме вам своїми вміннями на домашній кухні або стане у нагоді власникові невеличкої затишної кав’ярні.
Якщо коротко про модель Forte AP, то це: зносостійкий металевий корпус, міцні металеві важелі управління, точне налаштування помелу, сенсорна панель керування та мінімізовані залишки меленої кави між порціями.
Ця модель кавомолки оснащена надійними керамічними жорнами плаского типу, що виготовлені швейцарською компанією Ditting, а значить за замовчуванням гарантують вам філігранну точність та рівномірність помелу. Більший розмір приводного ременя в поєднанні з потужним мотором не допустять, щоб кавомолка перегрілася і заодно посприяють більшій швидкості розмелювання кави.
Налаштування градації помелу відбувається за допомогою двох важелів: перший відповідає за більш грубе макроналаштування, другий – за більш точне мікропідстроювання. Схема така: повний діапазон важелю мікро відповідає одному поділу шкали важелю макро. Саме тому налаштування кавомолки проводиться швидко і точно. Увесь процес керування Baratza Forte AP відбувається за допомогою сенсорного екрану та доступного інтерфейсу. Сенсорна панель керування відповідає за роботу кавомолки за встановленими параметрами або в режимі старт/стоп. Можна контролювати процес розмелювання кави за критерієм ваги або часу. Для швидкої зміни зерна використовується спеціальна замикаюча пластина в бункері. Залишок зерна становитиме менше 10 грамів кави – цей факт підтверджує те, що Forte AP дійсно економна. Помел кави здійснюється до невеликого бункеру або безпосередньо до холдера еспресо-кавоварки. Baratza Forte AP профілюється як універсальна кавомолка як для роботи в парі з еспресо-кавоваркою, так і для інших способів заварки кави: пуровер, кемекс, френч-прес, сифон, аеропрес та інші альтернативи.
Особливості:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BARATZA |
| Країна виробник | США |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 230 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 170 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Кавомолка електрична Baratza Forte - AP»