







8 019 ₴
Fellow Tally Pro Precision Scale — це електронні ваги, розроблені для різних методів кавоваріння. Tally точні ваги що мають таймер, яскравий дисплей і унікальний режим Brew Assist™.
Режим Brew Assist ™, виберіть бажане співвідношення кави та води, і цей режим від Tally допоможе вам, поки ви не досягнете своєї мети. Ідеально підходить для початківців, тих, хто часто змінює співвідношення або варить різну кількість кави.
Окрім режиму Brew Assist™, Fellow Tally має режим таймера (паралельний таймер і вага в грамах) і режим ваги (у грамах, унціях, фунтах і мілілітрах води).
Tally максимально швидкий і точний, швидко стабілізується, тому кожна крапля вашої кави має значення. З точністю до десятої грама, максимальна ємність 2500 г.
Яскравий OLED-дисплей, що світиться, легко читає за будь-яких умов. Перезаряджуваний (USB-C) літій-іонний акумулятор вистачає на тринадцять годин безперервного використання.
Fellow Tally міцні та елегантні, виготовлені із металу, скла та пластику. Ваги ідеально доповнять будь-який інтер'єр
Характеристики:
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellow |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 2.5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Знімна тара | Ні |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Тип елементів живлення | інші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Лічильник калорій | Ні |
| Послідовне зважування | Так |
| Вимірювання об'єму рідини | Ні |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Одиниці виміру | Кілограми, Унції |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.5 кг |