



3 759 ₴
Шолом самурая, або кабуто , символізував його ідентичність. Декоративний герб спереду, відображав його вірування, філософію та сімейне походження.
Так само, кавомолка HARIO Kabuto з гравірованим декоративним гербом символізує відданість HARIO приготуванню чудової кави.
Кавомолка Kabuto рекомендується для приготування пуроверу, але також може використовуватися для більш дрібних налаштувань, таких як еспресо. Міцні матеріали та елегантний дизайн роблять цю кавомолку чудовою як для досвідчених кавоманів, так і для новачків.
Характеристики:
МАТЕРІАЛИ :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 25 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 25 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |