


1 619 ₴
Термокухоль Fellow Carter Slide поєднує мінімалістичний дизайн, ковпачок зі зручним слайдером та форму, що підкреслює аромат кави. Подвійні стінки з нержавіючої сталі тримають напій гарячим або холодним протягом тривалого часу, а керамічне покриття всередині зберігає чистий смак без металевих нот. Ідеальний супутник для кави в дорозі, офісі чи місті.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 355 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Fellow |
| Ширина з урахуванням ручки | 77 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка клапан |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Термокухоль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |