





13 498 ₴
Ручна кавомолка Comandante C40 MK4 LAB Series Tigershark — це передовий інструмент для професійного аналізу кави та експедицій, розроблений у німецькій лабораторії Comandante Burr Lab. Дана модель вирізняється унікальною геометрією жорен, створеною для максимальної ефективності та роботи з найскладнішим зерном.
Ключові особливості
Comandante C40 MK4 LAB Series Tigershark ідельно підійде професійним бариста та поціновувачам, які шукають інструмент для "екстремального" заварювання, роботи з експериментальними лотами кави та максимальної швидкості помелу без втрати якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comandante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 40 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 40 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |