


930 ₴/упаковка
Ланчбокси призначені для пакування кондитерських виробів, порційних десертів та тістечок у кафе та ресторанах. Також завдяки волого- та жиростійкому матеріалу, коробки можна використавувати для пакування сніданків і не тільки. Харчові бокси розміром 170*120*80 – дуже популярна упаковка для сфери HoReCa.
Переваги коробки:
Підходить для:
| Основні | |
|---|---|
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Призначення | Для продуктів |