
409 ₴/упаковка
Паперовий пакет з ручками - це екологічна та міцна упаковка, що ідеально підходить для роздрібної торгівлі, HoReCa та служб доставки. Завдяки широкому дну та оптимальній висоті, він зручний для перенесення об'ємних товарів та продуктів харчування.
Ключові особливості
| Основні | |
|---|---|
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 7 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 320 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Бурий |
| Призначення | Для продуктів |