


879 ₴
Скляний сервірувальний чайник Hario V60-02 – класичний сервер для фільтр-кави, ідеально сумісний із воронками Hario V60 розміру 02. Виготовлений із термостійкого боросилікатного скла, має кришку з силіконовим ущільнювачем та мірну шкалу, що дозволяє зручно готувати й подавати каву на 2–4 порції. Підходить для використання в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Об`єм | 600 мл |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр | 121 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Чорний |