




1 339 ₴
Легка та зручною формою для захоплення, керамічна кавомолка Mini Slim + ідеально підходить для використання в дорозі!
Ця кавомолка може вмістити достатньо кавових зерен для приготування до 2 чашок кави, що робить її ідеальною для невеликої компанії. Керамічні жорна створюють менше тепла від тертя, що сприяє покращенню смаку напою.
Інформація про продукт
Матеріали:
Примітка: Жорна можна розібрати для миття.
Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм ємності для меленої кави | 24 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 24 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Матеріал жорнів | Кераміка |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.37 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 150 мм |