


559 ₴
Hario VCS-02B — це ідеальне рішення для тих, хто заварює каву на компанію або любить великі порції напою. Цей сервер поєднує в собі легендарну якість японського скла та підвищену практичність завдяки надійній пластиковій ручці. Завдяки об'єму 700 мл, він стає незамінним помічником для дріперів розміру 02, дозволяючи з легкістю приготувати від 2 до 5 чашок кави за один раз, максимально довго зберігаючи її температурний профіль та багатство аромату.
Це найбільш місткий та практичний сервер у лінійці VCS, який ідеально підходить для щоденного інтенсивного використання. Він поєднує в собі професійну естетику серії V60 та виняткову витривалість, перетворюючи кожне кавування на вишуканий ритуал для вас та ваших близьких.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 700 мл |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал ручки | скло |