








16 749 ₴
Електронні ваги Acaia Lunar особливо призначені для тих, хто бажає повністю контролювати процес приготування кавових напоїв. Модель Lunar помітно відрізняється від своїх попередників, бо у ній до відмінного функціоналу та мінімалістичної естетичності додано ще й компактність. Саме завдяки цьому ваги можна без перешкод розмістити під лійками холдера більшості професійних кавових машин. Зайвий раз навіть не треба перейматися, бо корпус Lunar виготовлений із довговічного високоякісного алюмінію, що не боїться води, та власної промислової технології зважування Acaia.
Acaia Lunar працюють у зв’язці з будь-яким ґаджетом по Bluetooth, швидко передають інформацію, даючи можливість робити вашу каву найкращою.
Характеристики:
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acaia |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 2 кг |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Компенсація тари | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Послідовне зважування | Так |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Одиниці виміру | Грам, Кілограми, Унції |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Вага | 0.265 кг |