







23 690 ₴
Башта колд-брю YAMA (Об'єм - 25 чашок)
Колір - Коричневе дерево
Англ. Yama 25 Cup Cold Drip Maker Curved Brown Wood Frame (100oz)
Опис:
Yama Cold Brew Tower - башня для приготування кави методом колд-брю (холодне заварювання). Її красу перевершує тільки її функціональність. Все, що вам потрібно, це лід, холодна вода та свіжа кава, щоб створити найкращий колд-брю, котрий ви, чи ваш клієнт будь-коли куштували. Добавте інтригу, драму й трохи магії приготування кави в свій простір з Yama Cold Brew Tower.
Завдяки своєму повільному й постійному каплестворенню, цей пристрій обов'язково загіпнотизує ваших клієнтів в стані спостереження за процесом приготування кави.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yama Glass |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Професійне |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип професійної кавомашини | Традиційна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 3 л |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |