







14 998 ₴
Comandante® C40 MK4 Nitro Blade®
Ікона серед ручних кавомолок, Comandante® C40, — це надійний, високопродуктивний інструмент із інноваційними жорнами Nitro Blade®. Нова генерація Mk4 стала ще досконалішою!
Завдяки використанню сучасних матеріалів, оновленій конструкції та майже незламній полімерно-скляній банці для зерен, Comandante® C40 Mk4 пропонує покращену ергономіку, знижену вагу та більшу довговічність. Виготовлено в Німеччині.
Comandante® C40 MK4 — це ідеальний вибір для любителів кави, від домашніх барист до чемпіонів World Brewers Cup.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comandante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Професійне |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 40 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 40 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Дерево |
| Колір корпусу | Інший |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Блокування включення при знятій кришці | Ні |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ступеня помелу | Так |