
619 ₴
Hario VCS-03B — це максимально місткий сервірувальний чайник, створений для великих компаній, офісів або справжніх поціновувачів кави, які не звикли обмежуватися однією чашкою. Завдяки значному об'єму в 1 літр, цей сервер дозволяє заварювати каву одразу на 5–8 порцій. Він поєднує в собі професійну якість японського термостійкого скла та посилену конструкцію з пластиковою ручкою, що робить його ідеальним вибором для активного щоденного використання.
Це найнадійніший «гігант» у лінійці Hario, який дарує свободу заварювати каву для великої родини чи колективу без зайвих зусиль. Він поєднує витончену естетику Specialty-культури з максимальною практичністю, гарантуючи, що гарячої та ароматної кави вистачить на всіх.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Виробник | Hario |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал ручки | скло |