






13 869 ₴
У більшості ресторанів і кафе, ополіскування склянок, чарок, келихів і чаш це завдання, яка повторюється багато разів у день. Ми пропонуємо ополіскувач Rhinowares Milk Pitcher Rinser-Spinjet, який заощадить час, гроші і зробить процес ополіскування швидким і легким. Ринзер — пристрій для швидкого миття питчеров, склянок та інших аксесуарів для пиття напоїв в умовах обмеженого простору. Невелика раковина з нержавіючої сталі підключена до водопроводу і каналізації.
Зверніть увагу: рекомендується використовувати клапан обмеження тиску (PLV) при підключенні до водопроводу.
Rhino Coffee Gear RHPR600-S - це ополіскувач для посуду який оснащений ґратами у вигляді бджолиних сот і новим дизайном конструкції Actuator Star, які допомагають запобігти накопиченню рідини. Він також включає в себе Rhino Spinjet Valve, який одночасно обертається і розпорошує воду для більш ефективної очистки.
Новий дизайн Rhino Coffee Gear для ополіскування склянок містить ряд функцій, про які ви мріяли!
Особливості:
Ми рекомендуємо зазор не менше 15 см під столом для основного сполучення (це включає в себе опускання зливного шланга).
Рінзери економлять воду, а головне — час!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rhinowares |
| Країна виробник | США |
| Тип | Рінзер |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Роз'єм | 3/8" |
| Розміри піддона | 238 мм х 600 мм |
| Вид обладнання | Стаканомоечная машина |
| Сфера використання | HoReCa |